Alfa Romeo AUTO-CENTRUM POZNAŃ Alfa Romeo AUTO-CENTRUM POZNAŃ
      
Fiat Dostawcze Jeep Lancia  
 
    www.alfaromeo.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O nas


     Historia firmy

         Misją firmy AUTO-CENTRUM S.A. jest konsekwentna realizacja programu rozwoju i umacnianie pozycji na rynku przy pełnym zrozumieniu i dostosowaniu się do potrzeb klientów. Celem firmy, wynikającym z realizacji misji, jest stały wzrost, dostarczanie najwyższej jakości usług wszystkim klientom oraz sprostanie wyzwaniom jakie niesie za sobą rozwój rynku motoryzacyjnego. Wieloletnia historia w branży motoryzacyjnej daje firmie AUTO-CENTRUM S.A. doświadczenie z pomocą którego może ona budować dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo, które dąży do ciągłego podnoszenia jakości obsługi klienta.


AUTO-CENTRUM S.A. to przedsiębiorstwo motoryzacyjne, autoryzowany dealer marek FIAT, LANCIA i ALFA ROMEO. Od 2000r. AUTO-CENTRUM S.A. jest członkiem elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. W 2001r. wdrożony został system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2000. Doskonalenie i utrzymywanie standardów jakości na najwyższym poziomie pozwoliło firmie AUTO-CENTRUM S.A. startować w międzynarodowym konkursie DEKRA AWARD i znaleźć się w gronie finalistów.


AUTO-CENTRUM SA to nowoczesne centrum sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych oraz samochodów używanych różnych marek. Firma oferuje kompleksową obsługę przy zakupie samochodu: pomoc certyfikowanych handlowców, testowanie najnowszych modeli, skup, sprzedaż, zamiana, komis, przyjmowanie w rozliczeniu, rejestracja , ubezpieczenie , kredyty i leasing oraz usługi wynajmu samochodów.


AUTO-CENTRUM S.A. to autoryzowany punkt serwisowy: FIAT, LANCIA oraz ALFA ROMEO. To centrum napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych wszystkich marek. Profesjonalny i nowoczesny serwis wykonuje wszelkie naprawy oraz badania techniczne, montaż specjalistycznych urządzeń do zasilania gazem, diagnostykę na hamowni podwoziowej, bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych. W 1999r. serwis AUTO-CENTRUM S.A. otrzymał nagrodę Wielkopolska Jakość.


AUTO-CENTRUM S.A. prowadzi hurtownię i sklep artykułów motoryzacyjnych. W ofercie sprzedaży hurtowej i detalicznej części zamiennych znajduje się kilkadziesiąt tysięcy pozycji asortymentowych. Od 2008r. firma prowadzi także sklep internetowy oraz elektroniczny system zamówień dla partnerów z branży motoryzacyjnej.

 

 
 
 
AUTO-CENTRUM PRZEDSIĘBIORSTWO MOTORYZACYJNE S.A.

POZNAŃ
WOJCIECHOWSKIEGO 7-17
60-685 POZNAŃ
Tel.: (61) 8290399
e-mail

 

 

 

 
Wynajem powierzchni biurowej

 

WYNAJEM POWIERZCHNI BIUROWEJ

1 biuro - 16m2

2 biuro - 32 m2

Poznan ul.Wojciechowskiego 7-17

 

kontakt pod nr telefonu:
(061) 8290-300

oraz mailowo:
sekretariat@auto-centrum.com.pl


 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies